Warsztaty i bibliodrama POJEDNANIE

Organizator: Centrum Formacji Duchowej Salwatorianie, Kraków

Szczegóły

Początek:
24 Wrzesień 2021 @
Koniec:
26 Wrzesień 2021 @

Miejsce spotkania

Centrum Formacji Duchowej Salwatorianie, Kraków

Prowadzący

ks. Tomasz Knop - teolog duchowości, nauczyciel akademicki, psychoterapeuta, lider psychodramy i bibliodramy, kapelan hospicjum, kierownik duchowy, rekolekcjonista;
Katarzyna Kamińska - nauczyciel akademicki, muzyk, lider bibliodramy, asystent psychodramy w Polskim Instytucie Psychodramy.

Czy i na ile jest możliwe pojednanie z Bogiem, innymi i z samym sobą? Podobnie jak przebaczenie, pojednanie jest procesem, który ma swoją dynamikę: żeby było prawdziwe, musi dojrzeć w ludzkich sercach. Punktem wyjścia naszych warsztatów jest historia konfliktu pomiędzy dwoma braćmi – Jakubem i Ezawem. Wspólnie pochylimy się nad dwudziestym siódmym rozdziałem Księgi Rodzaju; nad tym, co stało się później w życiu każdego z nich. Wchodząc w świat Biblii przez wyobraźnię, pracę ciałem i używając różnych dziedzin sztuki, mamy szansę głębokiego doświadczenia, czym jest pojednanie. To doświadczenie duchowe może poszerzyć w nas zakres wolności i prowadzić do pełniejszego korzystania z własnych zasobów, w drodze do bardziej zdrowego i szczęśliwego życia, i czerpania radości z więzi z Bogiem i innymi.
 

Dodaj zgłoszenie Wszystkie aktualności

Zapis na wydarzenie: Warsztaty i bibliodrama POJEDNANIE


Zapisałeś się na wydarzenie:

Warsztaty i bibliodrama POJEDNANIE


W przypadku pytań prosimy o kontakt:
Telefon:   607-618-288
Adres e-mail:   tomasz@pomoc-duchowa.pl