GRUPA BIBLIODRAMY

Organizator: Fundacja Integralnego Rozwoju Człowieka
Telefon: 607 618 288
Email: pracownia@pro-ty.pl

Szczegóły

Początek:
17 Czerwiec 2018 @ 14.00
Koniec:
17 Czerwiec 2018 @ 19.00
Kategoria:
Bibliodrama

Miejsce spotkania

Pracownia Rozwoju Osobistego, Aleja Wolności 35 (tuż obok Dworca PKP/PKS)
Telefon:
607 618 288

Prowadzący

Ks. dr Tomasz Knop, teolog duchowości, nauczyciel akademicki, lider psychodramy, lider bibliodramy, absolwent Śląskiej Szkoły Psychoterapii, psychoterapeuta w trakcie certyfikacji w Polskim Towarzystwie Psychiatrycznym, kapelan hospicjum w Częstochowie, kierownik duchowy, rekolekcjonista.

"PÓJDŹ ZA MNĄ!". Te słowa Chrystusa, są tytułem i streszczeniem projektu ewangelizacyjnego. Chcemy iść za Mistrzem w nieznane. Grupa jest jeszcze otwarta i można do niej dołączyć.

Grupa Rozwojowa prowadzona metodą bibliodramy.

Celem jest rozwój duchowy i osobisty.

Zapraszam wszystkich, którzy poszukują impulsów dla osobistej przemiany. Wspólne czytanie Biblii i refleksja w grupie nad Słowem Bożym umożliwia pogłębione dotarcie do treści w Nim zawartych. Lepsze rozumienie jest początkiem bardziej świadomego i autentycznego przeżywania wiary.

Uczestnictwo w grupie daje możliwość polepszenia relacji z Bogiem, innymi ludźmi i samym sobą. Wspólne odgrywanie scen biblijnych otwiera na silniejsze doświadczenie Boga i daje poczucie Jego namacalnej obecności.

Praca z ciałem pozwala bardziej poczuć siebie, uświadomić sobie swoje uczucia, pragnienia a także ograniczenia i problemy, które można przepracować w atmosferze wzajemnego zaufania i bezpieczeństwa.

Chęć współpracy w Grupie Rozwojowej mogą wyrazić  zarówno osoby  mające doświadczenie bibliodramy czy pracy z inną formą psychoterapii, jak i te, które do tej  pory nie korzystały z możliwości,  jakie one dają.

Koszt pięciogodzinnych warsztatów, odbywających się raz w miesiącu, wynosi 70 zł.

Udział w grupie poprzedzony jest rozmową kwalifikacyjną. Proszę zadzwonić pod numer 607-618-288.

Aby zapisać się na Grupę Bibliodramy należy kliknąć na poniższy przycisk i postępować zgodnie z informacjami w formularzu.

Dodaj zgłoszenie Wszystkie aktualności

Zapis na wydarzenie: GRUPA BIBLIODRAMY


Zapisałeś się na wydarzenie:

GRUPA BIBLIODRAMY


W przypadku pytań prosimy o kontakt:
Telefon:   607-618-288
Adres e-mail:   tomasz@pomoc-duchowa.pl